Teave ja kasutustingimused

Teenusepakkuja on Enternum Solutions OÜ.

Siit leiad olulise info mängus olevate tasuliste teenuste kohta.
Mängu all mõistame veebimängu Enternum (enternum.net ja enternum.ee).

Mängu juhtkonnal puudub kontroll pankade ja maksete vahendajate üle. Nende poolt põhjustaud vigade eest mängu juhtkond vastutust võtta ei saa.

Mängu juhtkond võtab vastutuse tellimuste eest, mille ebaõnnestumises on tõestatav süü mängul või mängu juhtkonnal. Üldjuhul on piisavaks tõestuseks panga või makse vahendaja konto väljavõttes tellimuse kajastumine.

Kõik tellimused kaotavad kehtivuse mängumaailma lõppemisel (reset). Sellest teavitatakse mängu uudiste süsteemi kaudu vähemalt kuu aega ette.

Tellitud ja ära kasutatud punkte ei ole võimalik tagastada. Raha ega punkte ei tagastata isegi siis, kui sellest saadud kasu on oma väärtuse kaotanud. See võib juhtuda näiteks mängus olnud vea või mängumaailma lõppemise tõttu.

Kui soovid tehingu tühistada või kaebuse esitada siis seda saab kõikide tellimuste kohta teha kuni mängumaailma lõppemiseni. Kaebuste esitamiseks mängu juhtkonnale leiab kontaktandmed kontakti lehelt.

Tellimine SMS-ga: Fortumo mobiilimakse

Minnes tasuliste teenuste lehele, on punktide saajaks automaatselt määratud sisse logitud kasutaja.
Suurele Fortumo mobiilimakse nupule vajutades see info salvestub.
Järgmine samm on hinna valimine (jääb vahele kui valida fikseeritud hinnaklassiga nupp). Edasi minnes sõnumi hind ja tellitavate punktide kogus salvestuvad.
Järgmine samm on enda mobiiltelefoni numbri sisestamine. Väga oluline on numbri õigesti sisestamine. Edasi minnes see salvestub.
Järgnevas sammus ootab süsteem kasutajalt sõnumi saatmist. Selles sammus teab Fortumo kellelt (mis numbrilt) peab tulema sõnum, kui palju talt raha maha võtta ja kui palju punkte anda.
Sõnumi saatmise hetkel lisatakse sõnumi hind saatja telefoniarvele.
Kui tellimine kulgeb ootuspäraselt, lisanduvad käigud mõne sekundi jooksul.
Ära saada mitut sõnumit korraga! Selle makse eripäraks on see, et kõik kasutajad saadavad sama sisuga sõnumi ja ka samadele numbritele. Selleks, et Fortumo teaks, kellele kui palju punkte anda, on vaja esimene samm (suurele Fortumo mobiilimakse nupule vajutamine) ja kõik järgnevad sammud iga tellimuse korral läbi teha.

Selleks, et muuta punktide saajat, on olemas link "Telli sõbrale...".
Kui sel vajutada, küsitakse kellele soovid punkte tellida.
Jätkamiseks tuleb sisesta punktide saaja kasutajanimi ning vajutada "Edasi".
Nüüd on tasuliste teenuste lehel punktide saajaks salvestunud teine kasutaja.
See info salvestub makse lõpetamiseni ja punkte saab see teine kasutaja.
Kõik muud sammud on samad.
Sama ei kehti pangaülekande jaoks!

Fortumo poolt on kehtestatud limiit 100 sõnumit kuus telefoninumbri kohta. See tähendab, et kui oled viimase 30 päeva jooksul punkte tellinud 100 korda siis kõik järgnevad tellimused ebaõnnestuvad. Ebasoovitatav on saata üle 90 sõnumi, sest mõnel kasutajal on limiit rakendunud liiga vara.

Peale sõnumi saatmist tuleb vastu vastussõnum. Nii saadetud sõnum kui vastussõnum tuleb telefoni alles jätta! Ilma nendeta on väga keeruline abi osutada, kui tekib probleeme. Abi küsimusel või kaebuse esitamisel tuleb esitada saadetud sõnumi sisu, vastu võetud sõnumi sisu ja tellimisel kasutatud telefoninumber. Vaidluste korral nõutakse mobiilioperaatori poolset väljavõtet (kõneeristust).

Kaebuste ja Fortumo poolsete probleemide korral tuleks pöörduda Fortumo klienditoe portaali s.fortumo.com või kirjutada s@boku.com

Tellimine pangaülekandega

Pangaülekanne on turvalisem kui sõnumid, sest tellijal on väga lihtne ülekannet väljavõtte põhjal tõestada. Pangaülekandel on suur soodustus võrreldes sõnumitega, sest teenustasud on oluliselt väiksemad. Tellimine pangaülekandega on sõnumitest aeglasem, kui kasutada Euroopa makseid.

Tellimuse täitmise kiirus sõltub sellest, kas ülekanne toimus pangasiseselt või pankadevaheliselt. Pangasiseste maksete ja välkmaksete puhul on ooteaeg enamasti kuni 10 sekundit. Välkmaksetega on liitunud kõik suuremad pangad. Swedbank kliendid peaksid välkmakse ise valima, kui see võimalus on. Pankadevahelised maksed (mitte välkmaksed) tööajal võtavad keskmisel 1 tunni. Pankadevahelised maksed (mitte välkmaksed) töövälisel ajal (puhkepäevad, tööpäeviti peale 17:00 ja enne 9:00) ei toimi. Näiteks, tehes ülekande reede õhtul kell 18:00, täidetakse tellimus esmaspäeva hommikul kella 9:00 ja 10:00 vahel (eeldusel, et esmaspäev on tööpäev).

Pangaülekandega punktide tellimisel on levinuim viga selgituse valesti kirjutamine.
Selgitus peab olema täpselt sellisel kujul nagu tasuliste teenuste lehel kirjas. Selgitus koosneb märksõnast "enter", seejärel maailma tunnus (1. maailma puhul "1"), koma (",") ja lõpuks punktide saaja konto number. Näidis selgitus tellides punkte 2. maailmasse kasutajale, kelle konto number on 1: "enter2,1". Selgituse algusesse, lõppu ega vahele ei tohi lisaks kirjutada tühikuid ega muid sümboleid.
Kui selgitus pole õiges formaadis, ei tööta teenus automaatselt. Probleemide korral tuleks ühendust võtta mängu juhtkonnaga.

CoinPayments

CoinPayments võimaldab maksta erinevate krüptorahadega, näiteks BitCoin.

Tellimuse tegemise käigus suunatakse kasutaja ajutiselt teenuste lehelt ära, CoinPayments maksevormile. Peale makse teostamist läheb aega kuni see kinnitatakse. Kui see on valmis siis laekuvad punktid automaatselt su kontole. Kui punktid pole su kontole jõudnud tunni aja möödudes siis on ilmselt midagi valesti, palun võta ühendust.

Stripe

Stripe võimaldab teha erinevaid kaardimakseid, näiteks Visa või MasterCard'ga.

Tellimuse tegemise käigus suunatakse kasutaja ajutiselt teenuste lehelt ära, Stripe maksevormile. Peale makse teostamist läheb aega kuni see kinnitatakse. Kui see on valmis siis laekuvad punktid automaatselt su kontole. Kui punktid pole su kontole jõudnud tunni aja möödudes siis on ilmselt midagi valesti, palun võta ühendust.

enternum.net